KURZY PRO ŽENY

LADIES LATINA : základy všech latinsko-amerických tanců – sólové provedení, ale využitelné kdykoli v páru – temperamentní, velký výdej energie, radost z pohybu – oblečení lehce stylizované do latinsko amerického stylu (není podmínkou:-) jive, čača, passo doble, samba, rumba, salza, merenque, lambáda, apod., ale i temperamentní etudy s prvky latiny a další… od září 2018 pondělky v Benešově Taneční studio BT.  10 vyučovacích hodin  spalování přebytečných zásob tuku kdekoli, načerpání pozitivní energie a zvýšení sebevědomí tím, že se dokážete naučit zase něco nového. Otvíráme skupiny podle výkonnosti pro začátečnice, mírně i více pokročilé !!!

 

B U R L E S K A – od září 2018 – úterý večer v TANEČNÍM STUDIU BT . Naučíme vás tanec s výrazným projevem ženskosti, ale i s nadsázkou. Využíváme kombinace prvků výrazového tance, latinsko-amerických tanců, baletu i jazzu. Burleska je svůdným tancem ve kterém se žena naučí být „sexy kočka nad věcí“, zvýší si sebevědomí i kondici a protáhne všechny svaly na svém těle. Více informací u BT.

C O N T E M P O R A R Y   D A N C E  je moderní výrazový tanec, který je vzhledem ke své technické podobnosti přirovnáván k modernímu tanci a baletu. Contemporary dance je velmi nepředvídatelný a zcela odlišný od ostatních tanců. Využívá například i techniky převzaté od japonského současného tance butó nebo prvky z afrického tance. V této formě tance se velmi často objevují nepředvídatelné změny v rytmu, rychlosti a směru. Cíl contemporary spočíval v nalezení nenucenosti pohybu použitím přirozených linií těla a jeho energie. Tato „plynulost“ pohybu zcela odlišovala contemporary dance od tradičních tanečních stylů. V současné době již Contemporary dance vychází s osobnosti jednotlivého lektora či choreografa. od září 2018 – čtvrtek večer v TANEČNÍM STUDIU BT 18:00 pro starší děti a od 19:00 skupina mládež a dospělí

P O R T    D E    B R A S  je jeden z nových pohybových stylů, který kombinuje strečing, jógu a výrazový tanec, pomalejší výdrže a protahování se střídají s dynamickými prvky, vizuálně velmi krásný a pro tělo přínosný jak z hlediska posilování, protažení tak i kondice

R E T R O : nabízím i výuku retro tanců  pro ženy i pro taneční páry. 10 tanců ve svižném tempu z dob dávno i nedávno minulých (např.: kankán, charleston, boogie, Rock and Roll a další…) , individuální výuka a soukromé kurzy podle dohody….v případě zájmu mne kontaktujte –  na 775 61 55 03.

FLAMENCO – plán v dalším semestru